RETRAKY

Regálové zakladače HELI, retraky, speciální zakladače

 

Regálové zakladače-retraky pro speciální manipulaci do velkých výšek regálových úložných systému. Retraky HELI pro zakládání materiálu až do výšek 12,5m vybavené poziční kamerou. Speciální zakladače se sedící obsluhou, zakladače pro stojící obsluhu, speciální zakladače HELI s předsuvem.

 

ZAKLADAČE PRO STOJÍCÍ OBSLUHU

Regálové zakladače HELI pro stojící obsluhu (obsluha ve stoje). Retraky pro zakládání do vysokých výšek regálových systémů, např. pro rozsáhlé velkoobchodní sklady potravin, mezisklady dílů či velkoobchody s nápoji apod. Vysokozdvižná manipulace až do výšek 6m. Pro bezpečné ukládání ve velkých výškách, je možné vozíky vybavit poziční kamerou a obslužným monitorem u řidiče. Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku retraku HELI se stojící obsluhou, poptejte ZDE v poptávkovém formuláři.

 

ZAKLADAČE PRO SEDÍCÍ OBSLUHU

Regálové zakladače HELI pro sedící obsluhu. Top mezi retraky pro zakládání do vysokých výšek, např. pro rozsáhlé velkoobchodní sklady potravin, velkoobchody s nápoji, velké sklady a mezisklady s regálovými systémy apod. Manipulace až do výšek 12,5. Pro bezpečné ukládání ve velkých výškách, je možné vozíky vybavit poziční kamerou a sledovacím monitorem. Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku retraku HELI se sedící obsluhou, poptejte ZDE v poptávkovém formuláři.

 

SPECIÁLNÍ ZAKLADAČE S PŘEDSUVEM

Regálové zakladače HELI se speciálním předsuvem vidlic. Stroj lze opatřit nástupní plošinkou a bezpečnostními madly pro větší bezpečí obsluhy. Nosnost 1200-1400kg, speciální nůžkový předsuv vidlic  pro zakládání do regálových systémů. Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku speciálního zakladače HELI s předsuvem,  poptejte ZDE v poptávkovém formuláři.