PALEŤÁKY

Paletové vozíky jsou základem každého skladu s jakýmkoliv materiálem. Aby dobře fungoval sklad, je přesun materiálu prioritou. Základní rozdělení paletových vozíků - mechanické/elektrické.

 V našem sortimentu nabízíme širokou škálu  manuálních paletových vozíků. Paletové vozíky ve standardním rozměrovém provedení k manipulaci běžných  europalet o nosnosti od 2000 kg

 

Portfolio základních paletových vozíků
Portfolio základních paletových vozíků

 

až po těžkotonážní paletové vozíky o nosnosti 5000kg. Paletové vozíky s různou délkou vidlic -prodloužené, paletové vozíky krátké, paletové vozíky rozšířené i zúžené,  nebo se sníženou světlou výškou vidlic - nízkoprofilové, k manipulaci rozměrově speciálních palet. V našem sortimentu naleznete také speciální paletové vozíky s rychlozdvihem, paletové vozíky s váhou a tiskárnou, nůžkové paletové vozíky, vozíky vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli i paletové vozíky s elektrickým pohonem.

 

Elektrické paletové vozíky
Portfolio elektrických paletových vozíků - elektrický pojezd i zdvih

 

Elektrické paletové vozíky dělíme do tří výkonnostních kategorií. Kategorie EKO - do menších provozů, kategorie STANDARD - do běžných provozů a kategorie PROFI - do vytížených třísměnných provozů (včetně servořízení).  Nízkozdvižné elektrické vozíky slouží k manipulaci europalet na delší vzdálenosti. Nabízíme nízkozdvižné vozíky se sklopnou plošinkou pro obsluhu, tak i bez plošinky.

 

Výkonnostní kategorie elektrických paletových vozíků
Výkonnostní kategorie elektrických paletových vozíků

 

Pro více informací o paletových vozících a pro rychlý nákup, navštivte náš eshop  www.eulift.cz