ELEKTRICKÝ POJEZD I ZDVIH

Výkonnostní kategorie elektrických paletových vozíků

 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - EKO

RUČNÍ VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY ELKTRICKÉ - HELI. Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky pro stojící obsluhu jsou plně automatické, pohyb v prostoru a pohyb vidlic nahoru a dolu se ovládá elektricky ovládacími tlačítky na ojce vysokozdvižného vozíku. Ručně vedené vysokozdvižné vozíky kategorie EKO mají nejlepší poměr cena / výkon. Vysokozdvižné vozíky s elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem pro manipulaci palet a jejich přemisťování v běžných skladech. Lehká konstrukce EKO vozíků umožňuje snadnou a pohodlnou manévrovatelnost. V EKO nabídce nabízíme varianty s nosností 1200 kg a varianty vysokozdvižných vozíků s nosností 1500 kg, duplexní stožáry pro výšky zdvihu 2000-3500 mm. CDD1220J, CDD1525J.

 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - STANDARD

Elektrické vysokozdvižné vozíky ručně vedené v kategorii STANDARD jsou nejvíce žádané vysokozdvižné vozíky pro ruční manipulaci. Plynulý rozjezd a stabilní konstrukce vysokozdvižného vozíku napomáhají k pohodlné obsluze. Vysokozdvižné vozíky STANDARD jsou vhodné do běžných skladu, pro denní manipulaci, složení/vyložení aut či naskladňování do regálů. Kapacita baterie 200-210 Ah zajistí dostatečnou výdrž pro pracovní směnu. Vysokozdvižné vozíky mají externí nabíjecí automat, který se zapojuje do běžné zásuvky 230 V. V této kategorii máme vysokozdvižné vozíky o nosnosti 1200 kg a 1500 kg. CDD1225EL, CDD1525R. Výšky zdvihu vysokozdvižných vozíku standard s duplexním stožárem od 2500 mm až po 3600 mm. CDD1535R. Vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny celou řadou bezpečnostních prvků jako je stop tlačítko nebo tlačítko odskoku. Samozřejmostí je počítadlo motohodin a indikátor stavu nabití baterie.

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - PROFI

Vysokozdvižné vozíky HELI s elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem. Nejvyšší výkonnostní řada PROFI pro velké vytížené provozy. Vysokozdvižné vozíky o nosnostech 1200 kg, 1400 kg a 1600 kg, výšky zdvihu 2500-5800 mm. PROFI vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny servořízením pro plynulé a snadné ovládání. Vysokozdvižné vozíky v PROFI kategorii je možné nakonfigurovat navíc s nástupní plošinkou pro dlouhé přejezdy a bezpečnostními madly pro vyšší bezpečnost operátora při manipulaci. Všechny vysokozdvižné vozíky PROFI jsou připraveny pro snadnou výměnu baterie. Součástí dodávky je nabíjecí automat. Pohon zajišťuje úsporná AC technologie. Stroje mají robustní konstrukci a velmi pevné zdvihací stožáry. Od výšek zdvihu 4500 mm jsou vysokozdvižné vozíky opatřeny triplexovými stožáry. CDD16TE.

 

 

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - S PŘÍZDVIHEM SPODNÍCH VIDLIC

Vysokozdvižné vozíky ručně vedené s PŘÍZDVIHEM SPODNÍCH VIDLIC, S elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem. Speciální vysokozdvižný vozík s přízdvižnými balančními vidlicemi. Je možné převážet současně dvě břemena na dvou platformách. Přízdvih může posloužit zároveň k překonávání drobných výškových nerovností. Vysokozdvižné vozíky o nosnosti 1500 kg, výšky zdvihu 2500-5600 mm. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou připraveny k snadné  výměně baterie. Přízdvižné vysokozdvižné vozíky jsou vybaveny nástupní plošinkou obsluhy a bezpečnostními madly, které zabraňují vyklonění operátora. Vysokozdvižnými vozíky s přízdvihem je možné překonávat drobné nerovnosti, přechody mezi místnostmi či různé nájezdy při přejezdech při manipulaci se strojem. Vysokozdvižný vozík s přízdvihem je čím dál víc oblíbenou variantou vysokozdvižných vozíků mezi zákazníky. CDD15KS.

 

 

 

 

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - OBKROČNÉ

Vysokozdvižné vozíky ručně vedené - OBKROČNÉ s elektrickým pojezdem a elektrickým zdvihem. Obkročné vysokozdvižné vozíky HELI s vyloženými opěrnými vidlicemi mimo manipulované břemeno. Vidle vysokozdvižného obkročného vozíku HELI je možné položit až na zem, jako u čelních motorových vozíků, čímž je umožněno manipulovat i s nižšími paletami. U obročného vysokozdvižného vozíku je zapotřebí počítat s větší šířkou, jelikož opěrné kola jsou vyloženy bokem mimo manipulovanou paletu. Obročné vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny servořízením pro lehčí manipulaci, bezpečnostním tlačítkem odskoku, počítadlem motohodin a indikátorem nabití baterie. Zdvižné stožáry jak v duplexovém tak triplexovém provedení, výšky zdvihu 2500-5800mm. CTD16TE.

 

 

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky elektrické - S PROTIZÁVAŽÍM

Elektrické vysokozdvižné vozíky ruční - S PROTIZÁVAŽÍM. Ručně vedené vysokozdvižné vozíky HELI pro stojící obsluhu včetně servořízení, které usnadňuje ovládání vozíku. Různé výšky zdvihu,  nosnosti 1200kg a 1600kg. CDD12F. Vozíky jsou vybaveny pevnými zdvihacími stožáry se dvěma hydraulickými písty po stranách věže, což přispívá k velmi vysoké stabilitě zdvihaného nákladu. Vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny bezpečnostními prvky a digitálním počítadlem motohodin. Vysokozdvižné vozíky s protizávažím usnadňují manipulaci díky absenci opěrných vidlic. Všechny ručně vedené vysokozdvižné vozíky s protizávažím, jsou dodávány s externím nabíjecím automatem. Vozíky s protizávažím je možné dodat s nástupní plošinkou obsluhy nebo bez.

 

 

 

Portfolio ručně vedených elektrických vysokozdvižných vozíků.