REGÁLOVÉ SYSTÉMY

Díky více než dvaceti letům zkušeností s veškerou manipulační technikou, jež je úzce spjata se skladovacími a zakládacími systémy se vedení společnosti GEKKON International s.r.o. rozhodlo rozšířit nabídku služeb o komplexní řešení projektů a výstavby veškerých typů regálových systémů pro skladové, prodejní i archivní a kancelářské interiéry.  Toto jedinečné spojení manipulace a skladování nám umožňuje nabídnout Vám optimální řešení pro Váš provoz či sklad dle konkrétních potřeb a přání. Od jednoduchých avšak efektivních regálů s drobnou manipulační technikou až po složité sofistikované skladovací systémy s nejmodernějšími prvky manipulace.

Velmi rádi s Vámi vyřešíme konkrétní dotaz či poptávku na telefonním čísle 734 447 875.

 

Mobilní policové regály

Mobilní policové regály – umožní navýšení úložné kapacity až o 80%. Princip systému spočívá v tom, že regály se pohybují po kolejích a těsně k sobě přiléhají. Výhodou je snadná montáž, jednoduchá přestavitelnost, modularita, vysoká pevnost a stabilita, stejně tak i životnost a široký sortiment doplňků.

 

Konzolové regály

Konzolové regály - usnadní skladovaní rozměrného a velmi těžkého materiálu např. tyčového materiálu, nadrozměrných palet, řeziva, plechů apod. Rovněž jsou vhodné pro zákazníky s velkou četností typů a rozměrů palet nevhodných pro skladování v klasickém provedení paletového regálu. Řešení konzolového regálu vychází z individuálních potřeb zákazníka a je navrhován dle projektu přímo na míru. Výhodou je snadná montáž, možnost aplikace na mobilní podvozky, pevnost, stabilita a životnost. Montáž a servis přímo u zákazníka dle projektu.

 

Policový regál

Policový regál - ideální řešení pro výstavbu regálových systémů do archivů, knihoven, spisoven a skladů. Díky obrovské variabilitě nosností a rozměrů je možné využít každý prostor. Policový systém se vyznačuje velmi jednoduchou konstrukcí. Systém je možno dovybavit dělícím příslušenstvím či opláštěním s dveřmi. Díky své kvalitě, pevnosti a tuhosti je možno tyto policové regály dodávat i v mobilním provedení.

 

Paletový ukládací systém

Paletový ukládací systém - propracovaný v robustním provedení nabízí hospodárné řešení pro všechny typy skladovacích celků. Paletové regály představují nejobvyklejší řešení regálů pro skladové haly. Systém je velmi variabilní a nabízí univerzální příslušenství pro všechny typy zakládání včetně širokého sortimentu doplňků.