SERVIS

Ceny budou od 1. 3. 2023 upraveny:

- Hodinová sazba za práci technika: 690 Kč bez DPH
- Dopravné do 100 km: 20 Kč/km bez DPH
- Paušální dopravné tzn. doprava nad 100 km: 2.000 Kč bez DPH – (počítáno jako cesta k zákazníkovi i zpět, tedy např. 50 km tam + 50 km zpět).


Poptávka servisu

Pokud nevyplníte e-mail pro fakturaci a e-mail pro montážní list, po realizaci servisu bude faktura a montážní list odeslán na hlavní e-mailovou adresu.
Pokud nevyplníte kolonku s kontakty na osobu zodpovědnou za převzetí servisovaného vozíku automaticky bude kontaktována osoba pro převzetí vozíku, která je vyplněna v kolonce "Příjmení osoby objednávací opravu, telefon".

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Soubor je nepovinný a jeho max. velikost je 1 MB.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Gekkon International s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá Gekkon International s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).Dobrý den,

v souvislosti s přechodem na nový interní program a zajištěním tohoto přechodu při vyřízení veškerých požadavků na servis Vás velmi pěkně žádáme o vyplnění objednávky servisu, garanční prohlídky či technické kontroly na webových stránkách společnosti www.heli.cz, www.gekkon.org a v budoucnosti i Eulift.

Během let fungování se naše společnost dostala do situace a růstu, kdy je nutné vybrané procesy zautomatizovat. Servisní oddělní postupně přechází na online zpracování zápisu z prohlídky či servisu, automatického převedení do faktur a potvrzení pro zákazníky. Z toho důvodu je také evidence požadavků převedena do online prostředí. Část servisních techniků již nyní pracuje s tablety a Vy jako naši zákazníci dostáváte záznam o prohlídce emailem, ve stejný moment přichází i k nám k dalšímu internímu zpracování.

Vše se děje postupně, proto Vás velmi prosíme o trpělivost a také pochopení. Na všem se pracuje, abychom mohli nabídnout optimální řešení k zajištění Vašich požadavků a patřičnou zpětnou vazbu.

Ve formuláři jsou všechny potřebné informace. Nejpozději do druhého dne dostanete automatickou odpověď, že jsme obdrželi objednávku, je ve vyřízení a servisní technik ozve. Prosíme o vyplnění zejména povinných polí, abychom mohli patřičně a včas reagovat. Tento formulář slouží zejména k objednávce pravidelných garančních prohlídek, technických kontrol a servisů. Co se týče havárií a naprosto urgentních případů, tam nás prosím kontaktujte přímo na emailu: servis@gekkon.org nebo na telefonním čísle 734 835 574.

Děkujeme za pochopení a porozumění situace, servisní tým GEKKON International s.r.o., HELI 

Naše  plně vybavená servisní flotila.  Jsme vždy a včas k dispozici po celé ČR.

servisní flotila naší společnosti Gekkon International, s.r.o.

Operativně zajišťujeme servis vysokozdvižných vozíků HELI po celém území České republiky. Naše servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis námi prodávaných strojů HELI v plném rozsahu a běžný servis téměř všech značek, které jsou na našem trhu. Disponujeme plně vybavenou servisní flotilou s nejmodernějšími diagnostickými přístroji a profesionálně vyškolenými techniky. Opravy provádíme přímo u zákazníka a větší opravy včetně generálních oprav v naší montážní hale v Pardubicích. Zajistíme dopravu rozbitého stroje a v případě zájmu vám můžeme po dobu opravy zapůjčit náhradní vozík za velice výhodných podmínek.

servisní flotila naší společnosti Gekkon International, s.r.o.

 

Servis vysokozdvižných vozíků HELI po celém území ČR

zásah servisního technika při údržbě vysokozdvižného vozíku

 

HELI-Full servis

S individuální smlouvou HELI full service, přizpůsobenou Vašim potřebám, přejímá zákaznický servis Gekkon na sebe rizika vícenákladů nákladů a plánování údržby.

Termíny údržby, oprav, originální náhradní díly, bezpečnostní kontroly a mnoho jiného - jednou pevnou měsíční kompletní splátkou jsou pokryty všechny práce, potřebné pro plnou připravenost Vašich vozíků k použití.

Výhoda pro Vás:

  • Plná jistota investice díky předem přehledně, dlouhodobě a pevně vypočítaným nákladům.
  • Velká šíře nabídky smluvních variant při tom nenechá žádná přání nesplněná.
  • Individuální plánování údržby Vašeho vozového parku.

 

Zjistěte více o našich nabídkách full service.  Tel. +420 734 447 875 ,  e-mail: a.orlova@gekkon.org

 

Servisní opravy

Servisní technici disponují ve svých mobilních dílnách nejmodernějším diagnostickým vybavením, nářadím a pomůckami.

 

Diagnostický software pro akumulátorové vozíky ZAPI a CURTIS. Diagnostický SW umožňuje jejich analýzu problému a pomáhá stanovit přesnou příčinu poruchy stroje. Díky moderní elektronice je možno nastavit parametry vozíku podle potřeb a podmínek nasazení u každého zákazníka.

 

Servisní vozy Renault Master zaručují spolehlivost dojezdu bez zbytečných výpadků.

 

Objednávka servisního zásahu

Servisní zásah je možné objednat na telefonním čísle +420 734 835 574, nebo na emailové adrese: servis@gekkon.org

 

Technické kontroly

Dodržování termínů všech zákonem předepsaných kontrol a revizí.

V rámci technické kontroly se provádí především kontrola funkce řízení, brzd, správná funkce náprav a kol, zvedacího zařízení, hydraulického okruhu a osvětlení.

 

Ostatní služby v rámci servisu manipulační techniky

-půjčovna vozíků
-bazar manipulační techniky
-prodej příslušenství (nosné vidlice, přídavná zařízení, pneumatiky ..)
-poradenství - výběr optimální techniky pro specifické prostředí
-efektivní snížení nákladů na provoz VZV
-Management flotily

 

 

V případě potřeby zapůjčíme náhradní manipulační techniku.