PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Ve společnosti Gekkon International s.r.o. máme již více než dvaceti letou zkušenost a tradici v kompletních službách a dodávkách manipulační techniky. Snažíme se, aby naši zákazníci byli se službami, které poskytujeme, nadmíru spokojeni. Našim hlavním cílem je vycházet zákazníkům vstříc ve všech požadavcích, které na objednané zboží kladou. Abychom mohli vykonávat co nejlépe svoji práci a zákazníci byli spokojeni, vybudovali jsme kompletně nové a moderní zázemí firmy, nejen kanceláře, ale i dílny, sklady a expedici. Sortiment, který nabízíme, byl vyvinut za účelem zefektivnění pracovních postupů manipulace a zlepšení produktivity našich zákazníků.

Společnost Gekkon International s.r.o. však nezajišťuje pouze prodej manipulační techniky, ale nabízí klientům i řadu navazujících služeb. Kompletní servis k dodané manipulační technice je pro nás samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou flotilou servisních vozů a odborně vyškolených techniků po celém území ČR, kteří jsou připraveni se o Vámi zakoupené zboží postarat kdykoli bude potřeba a v co nejkratší možné době.

Kromě servisu se zaměřujeme rovněž na prodej náhradních dílů, financování vozíků, školení řidičů, zajišťování technických prohlídek a jiné doplňkové služby. Snažíme se Vám co nejlépe poradit ve výběru optimální techniky do Vámi specifikovaného provozního prostředí. Vozíky máme uskladněny v našich rozsáhlých skladech přímo v sídle společnosti, včetně showroomu zahrnujícího i ručně vedené vozíky HELI. Díky kapacitám skladů můžeme vozíky expedovat a Vám dodávat v co nejkratších možných termínech. Vozíky, které nabízíme, jsou určeny do různorodých prostředí. Patří mezi ně přístavy, letiště, stavby, obchodní střediska, výrobní provozy a sklady všech velikostí. Naším exkluzivním partnerem je firma HELI, což je jeden z šesti největších výrobců vysokozdvižných vozíků na světě, vyrábějící manipulační techniku více než 60 let. HELI se v minulosti spojila s jedním z nejprestižnějších výrobců lithiových baterií firmou CATL a začala novou éru pohonu vysokozdvižných vozíků za využití lithiové technologie, kterou považujeme za budoucnost v oblasti manipulační techniky. Jsme průkopníky zcela jedinečného systému automatického ohřevu lithiových baterií na trhu a jsme na to právem pyšní. Firma HELI, kterou v České i Slovenské republice výhradně zastupujeme, je držitelem certifikátu ISO 9001 za svůj management systém a dále i samotný produkt byl samozřejmě odsouhlasen evropskou CE kvalitou bezpečnostních předpisů. HELI vysokozdvižné vozíky jsou ideálním spojením užitné hodnoty manipulační techniky a její nenáročné snadné obsluhy a údržby.