MECHANICKÉ RUČNÍ VOZÍKY

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky mechanické - simplex

Ruční vysokozdvižné vozíky - s manuálním pojezdem a manuálním zdvihem jsou nejideálnějším řešením pro sklady a haly, když potřebujete občas stohovat materiál nebo vyložit či naložit dodávku či nákladní automobil. Vysokozdvižné vozíky SDJ se zdvižným stožárem simplex nabízíme ve 2 variantách zdvihu. Vysokozdvižný vozík SDJ1012 s nosností 1000 kg a výškou zdvihu 1200 mm, vysokozdvižný vozík SDJ1016 o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu 1600 mm. Vysokozdvižné vozíky řady SDJ se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá kmitem oje, stejně jako u paletových vozíků, popřípadě alternativně nožním pedálem/pumpou. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny  kvalitními koly s polyuretanovým běhounem, pro bezpečnou aretaci vozíku. Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků ručních se ovládá stejně jako u paletových vozíků, stlačením ovládací páky na oji. Velkou výhodou těchto vysokozdvižných vozíků je průjezdná konstrukční výška do 2000 mm, což umožňuje pro průjezd standardními dveřmi.

 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky mechanické - duplex

Vysokozdvižné vozíky ruční - s manuálním pojezdem a manuálním zdvihem jsou nejideálnějším řešením pro sklady a haly, když potřebujete občas stohovat materiál nebo vyložit či naložit materiál z auta. Vysokozdvižné vozíky SDJ s duplexovým stožárem (zdvojený stožár, teleskopický výsuv) nabízíme ve 2 variantách zdvihu. Vysokozdvižný vozík SDJ1025 s nosností 1000 kg a výškou zdvihu 2500 mm, vysokozdvižný vozík SDJ1030 o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu 3000 mm.Vysokozdvižné vozíky řady SDJ se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá kmitem ojky, jako u paletových vozíků, popřípadě alternativně nožním pedálem/pumpou. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou rovněž opatřeny kvalitními koly s polyuretanovým běhounem, pro bezpečnou aretaci vozíku. Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků ručních se ovládá shodně jako u paletových vozíků, stlačením ovládací páčky na ojce. Ruční vysokozdvižný vozík SDJ1025 díky své duplexové konstrukci projede bez potíží standardními zárubněmi.

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky mechanické - 1500kg

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky o nosnosti 1500kg. Jedná se o konstrukčně obdobné vysokozdvižné vozíky SDJ se zesílenou konstrukcí zdvižného stožáru. Konstrukční výška vysokozdvižného vozíku SDJ1516B činí bez dvou centimetrů 2m. Břemeno na vozíku se zvedá pumpováním oje jako u paletového vozíku, nebo alternativně lze použit nožní pumpu. Vidle se spouští zmáčknutím páčky na ojce vozíku.

 

 

 


 

vysokozdvižné vozíky mechanické - OBKROČNÉ

Obkročný vysokozdvižný vozík SDJAS1016, ručně vedený vysokozdvižný vozík na stohování nízkých palet. Obkročné ližiny jsou ideální k manipulaci se speciálními paletami, nebo k manipulaci s břemenem, kde je nízká světlá výška na zasunutí vidlic. Výška zdvihu 1600 mm, nosnost 1000 kg, konstrukční výška 1980 mm, kvalitní polyuretanová kola. Vozík lze rovněž využít ke stohování standardních europalet.

 

 

 

Portfolio ručně vedených vysokozdvižných vozíků s manuálním pojezdem i zdvihem.