MANUÁLNÍ POJEZD, AKU ZDVIH

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky poloelektrické - simplex

Ruční vysokozdvižné vozíky poloelektrické - s manuálním pojezdem a elektrickým zdvihem jsou ideálním řešením pro sklady a haly, pro občasné stohování materiálu, vyložení či naložení automobilu. Vysokozdvižné vozíky poloelektrické CDD-B se zdvižným stožárem simplex nabízíme se zdvihem 1600 mm. Vysokozdvižný vozík CDD1016B s nosností 1000 kg nebo CDD1216B s nosností 1200 kg. Vysokozdvižné vozíky řady CDD-B se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá elektricky, za pomocí tlačítka. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou opatřeny  kvalitními nylonovými zátěžovými koly s minimálním valivým odporem. Na spodní části vysokozdvižného vozíku je nožní aretační brzda, pro bezpečnou aretaci vozíku. Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků semielektrických  se ovládá za pomocí tlačítka, které otevírá elektrohydraulický ventil. Průjezdná výška 2090 mm. Ideální poměr cena/výkon.

 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky poloelektrické - duplex

Vysokozdvižné vozíky ruční poloelektrické s duplexovým stožárem - s manuálním pojezdem a elektrickým zdvihem jsou nejideálnějším řešením pro sklady a haly, pro zakládání materiálu do vyšších pozic. Vysokozdvižné vozíky CDD-B s duplexovým stožárem (zdvojený stožár, teleskopický výsuv) nabízíme ve 2 variantách zdvihu. Vysokozdvižný vozík CDD1025B s nosností 1000 kg a výškou zdvihu 2500 mm, vysokozdvižný vozík CDD1030B o nosnosti 1000 kg a výškou zdvihu 3000 mm. Rovněž nabízíme v duplexovém provedení vysokozdvižné vozíky poloelektrické o nosnosti 1200 kg. Vysokozdvižné vozíky řady CDD-B se pohybují v prostoru tlačením nebo tažením, zdvih se ovládá za pomoci tlačítka. Tyto vysokozdvižné vozíky jsou rovněž opatřeny kvalitními nylonovými zátěžovými koly s minimálním valivým odporem. Spouštění věže u vysokozdvižných vozíků poloelektrických se ovládá stiskem tlačítka, které otevře elektromagnetický ventil hydraulického okruhu. Ruční vysokozdvižný vozík poloelektrický CDD1025B díky své duplexové konstrukci projede bez potíží standardními zárubněmi.

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky poloelektrické obkročné - simplex

Poloelektrické obkročné vysokozdvižné vozíky s jednoduchým simplex stožárem jsou vhodné na stohování nízkých palet. Vozík se v prostoru pohybuje tlačením/tažením, zdvih se provádí stiskem tlačítka. Obkročné ližiny jsou ideální k manipulaci se speciálními paletami, nebo k manipulaci s břemenem, kde je nízká světlá výška na zasunutí vidlic. Výška simplex zdvihu 1600 mm, nosnost 1000 kg, 1200 kg. Vozíky jsou vybaveny zátěžovými nylonovými koly s minimálním valivým odporem a aretační brzdou. Obkročné vozíky lze rovněž využít ke stohování standardních europalet.

 

 

 


 

Ručně vedené vysokozdvižné vozíky poloelektrické obkročné - duplex

Poloelektrické obkročné vysokozdvižné vozíky s duplexovým stožárem jsou vhodné na stohování nízkých palet. Vozík se v prostoru pohybuje tlačením/tažením, zdvih se provádí stiskem tlačítka. Obkročné ližiny jsou ideální k manipulaci se speciálními paletami, nebo k manipulaci s břemenem, kde je nízká světlá výška na zasunutí vidlic. Výška duplexového zdvihu 2500mm, nosnost 1000 kg, 1200 kg a 3000 mm, nosnost 1000 kg a 1200 kg. Vozíky jsou vybaveny zátěžovými nylonovými koly s minimálním valivým odporem a aretační brzdou. Obkročné vozíky lze rovněž využít ke stohování standardních europalet.

 

 

 

Portfolio ručně vedených vysokozdvižných vozíků s manuálním pojezdem a elektrickým zdvihem.