Novinky

Gekkon International s.r.o. představuje novou řadu HELI H4-LI

Představuje novou řadu HELI H4-LI - vysokozdvižný vozík s lithiovou baterií pro jednosměnné provozy a občasné použití

V době maximální automatizace provozů přicházíme s řadou vysokozdvižných vozíků, která se naopak vrací k jednoduchosti a maximálnímu využití stabilního základu. Ten přichází s mnohaletou zkušeností a plánem nabídnout optimální moderní ekologický vysokozdvižný vozík do lehčích provozů.

Uvádíme na český trh vozíky HELI série H4 s lithiovou baterií v nosnostech od 1,5 až do 3,8 tuny. Všechny vozíky HELI řady H4 mohou být vybaveny vestavěnou nabíječkou a lze je nabíjet běžnou zásuvkou. Tato řada vozíků je pro firmy, jež nepotřebují manipulační techniku vybavenou nejrůznějšími asistenčními systémy a podobně. Při manipulaci s pár paletami denně není potřeba velkých investic, a přesto dává veliký smysl pořídit stabilní, moderní a ekologický vozík, který splňuje moderní standardy dnešní doby. Proto vznikla H4-LI.

Nová řada vozíků HELI H4-LI má sice menší baterie, ale pro běžné uživatele na jednosměnné provozy jsou plně dostačující. Navíc je baterie vždy napojena na BMS (Battery Management System). Výrobce vyšel z komponentů, které se v minulých řadách osvědčily a těchto zkušeností využil pro H4 řadu. Zajistil sériovou výrobu s ekonomickým rázem kompaktního, moderního, bezpečného, pohodlnějšího a spolehlivého vozíku.

Vozík můžete nabíjet dvěma způsoby: běžnou zásuvkou nebo si pořídit externí rychlonabíječ pro lithiové baterie. Obě varianty pro jeden vozík.

Děláme, co nás baví a je to znát. Manipulace nás baví!

 


Vánoční přání

Vážení zákazníci, přejeme vám krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023! 


OTEVÍRACÍ DOBA VÝDEJNY E-SHOPU EULIFT.CZ

Vážení zákazníci,

mezi svátky máme zkrácenou otevírací dobu výdejny e-shopu eulift.cz

od 27.12.2022 do 30.12.2022 je otevřeno 7.00-12.00 hod.

Děkujeme za pochopení.


Tisková konference

Včera 15.11.2022 v sídle firmy proběhla tisková konference k aktuálním tématům, která u nás řešíme. Konference proběhla úspěšně, zaujali jsme špičku žurnalistiky o manipulaci a logistice. Události se účastnily šéfredaktoři a majitelé magazínů, které jsou dodávány do výrobních a logistických firem. 

Všem zúčastněným díky za pomoc a přípravu.


Na výstavišti v Letňanech začala přehlídka čisté mobility e-Salon 2022 a my jsme u toho!

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech začíná přehlídka čisté mobility e-Salon 2022, kde budou prezentovány například možnosti úspor při nabíjení manipulační techniky. Na této akci nechybí prezentace České asociace pro elektromobilitu či Národního energetického klastru. Výstava e-Salon 2022 je věnovaná elektromobilitě a rozvoji elektromobility v ČR.

Jedním z účastníků e-Salonu 2022 je i naše společnost Gekkon International s.r.o., která je členem České asociace pro elektromobilitu. Na akci vystavuje dva čelní vozíky, desetitunový a dvaapůltunový vozík z lithiovou baterií, také paletový vozík s lithiovou baterií – nejmodernější pohon manipulační techniky. Budeme velmi rádi, pokud se za námi přijdete podívat. Představujeme náš projekt a myšlenku nabíjení manipulační techniky ze solární energie, v kombinaci s měřením aktuální spotřeby energie ve firmách a návrhu optimalizace bez ztráty komfortu ve výrobě a provozu.

 


Bezpečná budoucnost - Budeme testovat první vozíky značky HELI s umělou inteligencí

Objednali jsme první vozíky značky HELI s umělou inteligencí. Ta ve vozíku dokáže například naskenovat tvář manipulanta, díky čemuž je schopna detekovat únavu řidiče. Dokáže také rozpoznat, jestli je pod vlivem nějakých látek. Naskenuje si jeho standardní výraz v obličeji, odchylky automaticky hlásí. Umí také detekovat překážky. Umělá inteligence tedy bude zvyšovat nejen efektivitu výrobních a skladových provozů, ale také jejich bezpečnost.

Umělá inteligence bude hrát v intralogistice prim. „Objednali jsme první vozíky s umělou inteligencí, budeme je testovat a začneme je nabízet na českém trhu. Půjde o vozíky s inteligentním managementem řízení. Vozíky budou připojeny on-line na internet, management skladu bude moci sledovat jejich aktuální polohu, výkony, uvidí i do historie. Bude zřejmé, kdy vozík jezdí prázdný, zda jezdí přetížený, jaké má prostoje, sledována bude i nehodovost a podobně,“ popisuje Radoslav Řípa, jednatel společnosti Gekkon International.

Umělá inteligence ve vozíku umí detekovat možné překážky

Kromě toho umělá inteligence ve vozíku umí detekovat možné překážky. „Nejdříve řidiče upozorní na to, že se blíží k překážce. Když hrozí nebezpečí, dokáže vozík zpomalit a zabránit kolizi. Výhodu je také to, že lze díky systému na dálku detekovat i poruchy a řešit změny v nastavení techniky. Automatizace a umělá inteligence pomáhají zvyšovat bezpečnost, ale hlavně efektivitu provozů,“ říká Radoslav Řípa.

Flotila pod systémovou on-line kontrolou

Když je celá flotila pod systémovou on-line kontrolou, jednoduše management skladů zjistí vytíženost jednotlivých vozíků, má přehled o tom, jak jsou používány a zda jich náhodou není ve skladu zbytečně moc. „Zákazníci jsou ve velkém očekávání, co jim tato možnost, kterou představíme, přinese. Služba by totiž měla být velice levná, bez paušálů,“ uvádí Radoslav Řípa. Doplňuje, že systém sleduje, kdo je k obsluze vozíku přihlášen a je automaticky zaznamenávána veškerá práce, kterou vozík vykoná. Management firem tedy bude mít on-line přehled k dalšímu rozhodování a zvyšování efektivity.


Omezení pracovní doby

Naši vážení zákazníci, ve čtvrtek 27.10. nebude možné z provozních důvodů osobní odběr objednávek z e-shopu. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný nadcházející prodloužený víkend. Váš Eulift.


Změna otevírací doby

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že od 26.6.2022 bude u nás ve výdejně změna otevírací doby. Nová otevírací doba bude Po - Pá od 7:30 - 15:30 hodin.

Děkujeme za pochopení.


Ohlédnutí za kongresem EASTLOG

12. května 2022 proběhl v Praze v O2 Universum již dříve zmiňovaný kongres EASTLOG a my se ho také zúčastnili. Byla to pro všechny velmi přínosná akce. Dozvěděli jsme se mnoho nového, mohli jsme o tom diskutovat, představili jsme zájemcům naši firmu a seznámili je s nabídkou našich služeb. Věříme, že všichni návštěvníci byli stejně tak nadšení, jako jsme my. Velmi vám všem děkujeme za zájem o nás a doufáme, že se v dalším ročníku opět potkáme.


Kongres Eastlog

Naši vážení obchodní partneři, rádi bychom vás pozvali na logistický kongres EASTLOG, který se bude konat dne 12. května 2022 v Praze v O2 Universum!

Je to již 25. ročník této skvělé akce, letos se zaměřením na lidské zdroje, automatizace, robotizace, zelenou logistiku, proměny v logistice retailu a FMCG. Těšit se můžete samozřejmě i na nás – součástí akce je tzv. BizLOG, neboli krátké desetiminutové setkání s námi, kde vám velmi rádi v krátkosti celou naši firmu představíme a seznámíme vás s nabídkou našich služeb. Čas je třeba si rezervovat zde: https://www.eastlog.cz/bizlog/gekkon-international/.

A připomínáme, že pro uživatele logistických produktů a služeb je vstup na celý kongres zdarma!

Budeme se těšit naviděnou.


1 2 3 4 5 ... 8
0-10 z 74